Inzicht persoonlijke ontwikkeling Flux Academy

Werken aan persoonlijke en professionele ontwikkeling met Inzicht

Tendermanagement icon Duurzaam icon Omgevingsmanagement icon Inkoopmanagement icon Projectmanagement icon

Werken aan persoonlijke en professionele ontwikkeling met Inzicht

Bij Flux Partners zijn we meer dan alleen een team − we zijn een hechte familie, waarin we altijd voor elkaar klaar staan en hulp bieden waar nodig. Maar zoals in elke familie, komen we ook uitdagingen tegen. Met diverse karakters, persoonlijkheden en meningen is het onvermijdelijk dat er wel eens botsingen ontstaan. Om ervoor te zorgen dat ons team sterk en verbonden blijft, volgen we teamcoaching via Inzicht: een gerenommeerd trainingsbureau dat diverse trajecten aanbiedt voor team- en organisatieontwikkeling. Zo creëren we een veilige ruimte waarin open communicatie mogelijk is. In deze blog vertellen we je er graag meer over!

Inzicht als onderdeel van onze Flux Academy

Inzicht maakt deel uit van onze Flux Academy, waarbij persoonlijke ontwikkeling centraal staat. Als aanvulling op onze eigen trainingen bieden wij het coachingstraject van Inzicht aan. Het traject is gericht op het ontwikkelen van vaardigheden op het gebied van communicatie, zoals het geven van constructieve feedback. 

Ook het uiten van emoties komt aan bod. Werk brengt immers voortdurend uitdagingen met zich mee en deze trainingen helpen je om hier op een positieve mee om te gaan. Merk je bijvoorbeeld dat je snel boos wordt? Dan kunnen de trainingen helpen om meer inzicht te krijgen in het cruciale moment tussen een actie en een reactie, zodat je de redenen achter je reactie beter begrijpt. Hierdoor ben je beter in staat om weloverwogen keuzes te maken in je reactiepatronen. 

Uiteindelijk dragen de trainingen eraan bij dat je gemakkelijker communiceert: je bent in staat om beter je grenzen aan te geven en uit te drukken wat je werkelijk voelt. Deze persoonlijke groei draagt bij aan een hechtere verbinding binnen ons team en uiteindelijk ook de relatie die je hebt met klanten en de organisatie.

Zo ziet teamcoaching via Inzicht eruit

Het traject van Inzicht bestaat uit drie levels met elk vier sessies die we per jaar doorlopen. In groepen van ongeveer 15 collega’s komen we per sessie samen op de trainingslocatie in Noordwijk aan Zee. Zo’n dag begint altijd met een check-in, waarbij iedereen de gelegenheid krijgt om te delen hoe het met hem of haar gaat. We bespreken gebeurtenissen die impact hebben gehad, zowel op persoonlijk als op professioneel vlak. 

Het draait allemaal om bewustwording van je eigen gedrag. In het eerste level ervaren deelnemers vaak verwarring en weerstand, omdat ze ontdekken dat bepaalde gedachtepatronen anders zijn dan ze aanvankelijk dachten. Na het voltooien van dit level merken collega’s echter dat ze gemakkelijker verbinding kunnen maken met elkaar, waardoor er meer openheid en begrip ontstaat.

Het tweede level richt zich het begrijpen van emoties en ons eigen handelen. Deelnemers leren meer inzicht te krijgen in hun gedrag en de impact ervan op anderen. Ze ontwikkelen vaardigheden om effectief te communiceren en emoties op een constructieve manier te uiten. Dit zorgt voor verdere verbetering van de teamdynamiek en de samenwerking.

In het derde en laatste level van Inzicht gaan we dieper in op het individuele welzijn. Deelnemers leren zichzelf beter begrijpen en ontdekken wat hen drijft en motiveert. Hierdoor kunnen ze bewuste keuzes maken die in lijn zijn met hun persoonlijke waarden en doelen. Dit level stimuleert diepgaand zelfreflectie en groei, zowel op persoonlijk als professioneel vlak.

Persoonlijk en professioneel groeien met Flux

Flux Partners is in korte tijd aanzienlijk gegroeid als organisatie, maar de familiaire sfeer zorgt nog steeds voor een sterke verbinding binnen Flux. Dit wordt versterkt door persoonlijke en professionele groei via Inzicht. Wil jij deel uitmaken van deze groei? Bezoek onze ‘Werken bij‘ website om onze openstaande vacatures te bekijken! Sluit je aan bij onze familie en ontdek hoe je jouw potentieel kunt ontwikkelen, terwijl je een waardevolle bijdrage levert aan ons team en onze klanten.